BUGLES Preciosa ORNELA 2 mm Iris 59135 20 g
Code: BUG2-1Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 2 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2 mm |
| Farbcode: | 59135 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Iris |
| Produktgröße: | 2 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
