BUGLES Preciosa ORNELA 15 mm Grün 55041-35112 20 g
Code: BUG15-4Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 15 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Délka: | 15 mm |
| Durchmesser: | 15 mm |
| Farbcode: | 55041-35112 |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent MATT |
| Packungsinhalt: | cca 145 Stk. |
| Produktgröße: | 15 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
