BUCHWEIZEN 5 mm Gelb 80100-84110 MP00032
Code: MP00032Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUCHWEIZEN 5 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbcode: | 80100 |
| Farbe: | Gelb |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 50 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
