2CUT Preciosa ORNELA 12/0 1,7 mm Rot 93190 20 g
Code: 2CUT12001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2CUT 12/0 1,7 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 1.7 mm |
| Farbcode: | 93190 |
| Farbe: | Rot |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Produktgröße: | 1,7 mm |
| Rocailles-Größe: | 12/0 |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
