2CUT Preciosa ORNELA 11/0 1,9 mm Weiß 46102 20 g
Code: 2CUT11002Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2CUT 11/0 1,9 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 1.9 mm |
| Farbcode: | 46102 |
| Farbe: | Weiß |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque - Sfinx |
| Produktgröße: | 1,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
