2CUT Preciosa ORNELA 10/0 - 2,1 mm Blau MATT 30080 20 g
Code: 2CUT10004Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2CUT 10/0 2,1 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbcode: | 30080 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 10/0 2,3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
