Rokajl Preciosa ORNELA 3/0 5,6 mm Braun IRIS 59115 50 g
Kód: PV3013Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 3/0 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5.6 mm |
| Farbcode: | 59115 |
| Farbe: | Braun |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 1,4 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Iris |
| Packungsinhalt: | cca 266 Stk. |
| Produktgröße: | 5,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 3/0 5,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
