Preciosa Rokaj Perlen 1/0 6,6 mm Lila 865_1 50 g
Kód: 865_1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 1/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6.6 mm |
| Farbe: | Lila |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 190 Stk. |
| Produktgröße: | 6,6 mm |
| Rocailles-Größe: | 1/0 6,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
