BUCHWEIZEN 5 mm Gelb 80100-84110 MP00032
Kód: MP00032Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BUCHWEIZEN 5 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbcode: | 80100 |
| Farbe: | Gelb |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 50 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
