Satinschnur 2 mm Orange 10 m ATL010
Code: DRAT020-1Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SCHMUCKDRÄHTE |
|---|---|
| Délka: | 10 m |
| Durchmesser: | 0.8 mm |
| Farbe: | Silber |
| Hauptkarte: | DRAT020-3 |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 0,8 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
