Rokajl Preciosa ORNELA 12/0 1,9 mm Grün 50060 20 g
Code: PV12074Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 12/0 |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 1.9 mm |
| Farbcode: | 50060 |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 0,6 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Packungsinhalt: | cca 3 300 Stk. |
| Produktgröße: | 1,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 12/0 1,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
