Rokajl Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm MIX PRM053 50 g
Code: PRM053Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Preciosa rokajlový MIX |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbe: | Mix |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 6 500 Stk. |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
