Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 6/0 4,1 mm Weiß Rot 03890 20 g
Code: PV6164Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 6/0 4,1 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 03890 |
| Farbe: | Weiß |
| Hauptkarte: | PV6164 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 4,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
