Rocailles Preciosa ORNELA 10/0 2,3 mm Grün 01163 20 g
Code: PV10120Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 10/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.3 mm |
| Farbcode: | 01163 |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV10120 |
| Lochgröße: | 0,8 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal - Solgel Dyed |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,3 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 10/0 2,3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
