Rocailles Preciosa ORNELA 1/0 6,6 mm Blau 63050 20 g
Code: PV1031Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 1/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6.6 mm |
| Farbcode: | 63050 |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV1031 |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 76 Stk. |
| Produktgröße: | 6,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 1/0 6,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
| The item has been sold out… | |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
