Magnetverschluss 9 mm GOLD Chirurgenstahl
Code: ZAP0222-3Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 15 mm |
| Farbe: | Roségold |
| Hauptkarte: | ZAP0222-2 |
| Lochgröße: | 15 mm |
| Material: | Chirurgischer Stahl |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 15 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
