Kapellenschmuck schlichtes GOLD Loch 8 mm-KAPL023-K245
Code: KAPL023-K245 KAPL023-2 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Golden |
| Hauptkarte: | KAPL023-2 |
| Lochgröße: | 8 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
