Kapellenschmuck schlicht SILBER Loch 8 mm-KAPL024-4
Code: KAPL024-1 KAPL024-3 KAPL024-4 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Silber |
| Hauptkarte: | KAPL024-1 |
| Lochgröße: | 8 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
