Gepresste Perlen Roller Dunkelrot 7,5 × 10 mm 5 Stk
Code: MP_640Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 10 mm |
| Durchmesser: | 7,5 mm |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 7.5 mm × 10 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
