Atlasschnur 2 mm Blau 10 m ATL017
Code: DRAT018-1Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SCHMUCKDRÄHTE |
|---|---|
| Délka: | 10 m |
| Durchmesser: | 0.5 mm |
| Farbe: | Silber |
| Hauptkarte: | DRAT018-3 |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 0,5 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
