Satinschnur 2 mm Orange 10 m ATL010
Kód: DRAT020-1Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCHMUCKDRÄHTE |
|---|---|
| Délka: | 10 m |
| Durchmesser: | 0.8 mm |
| Farbe: | Silber |
| Hauptkarte: | DRAT020-3 |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 0,8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
