Rokajl Preciosa ORNELA MIX 10/0 2,3 mm PRM012 50 g
Kód: PRM012Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Preciosa rokajlový MIX |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.3 mm |
| Farbe: | Mix |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 4 550 Stk. |
| Produktgröße: | 2,3 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 10/0 |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
