Rokajl Preciosa ORNELA 9/0 2,6 mm Rosa 2183_9 × L 50 g
Kód: 2183_9XLPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 9/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.6 mm |
| Farbe: | StaroRosa |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 0,9 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 3 400 Stk. |
| Produktgröße: | 2,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 9/0 2,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
