Rokajl Preciosa ORNELA 7/0 3,5 mm Blau 2190_7 50 g
Kód: 2190_7XLPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 7/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 3.5 mm |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 1055 Stk. |
| Produktgröße: | 3,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 7/0 3,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
