Rokajl Preciosa ORNELA 4/0 5,1 mm Braun Travertin 66209 50 g
Kód: PV4015 PV400031 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 4/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5.1 mm |
| Farbcode: | 66209 |
| Farbe: | Braun |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV4015 |
| Lochgröße: | 1,3 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Travertin |
| Packungsinhalt: | cca 370 Stk. |
| Produktgröße: | 5,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 4/0 5,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
