Rocailles Preciosa ORNELA 10/0 2,3 mm Rosa 38695 20 g
Kód: PV10184Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 10/0 |
|---|---|
| Durchmesser: | 2.3 mm |
| Farbcode: | 38695 |
| Farbe: | Rosa |
| Hauptkarte: | PV10184 |
| Lochgröße: | 0,8 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,3 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 10/0 2,3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
