Metallperlen Altes Gold 10 mm Loch 2 mm
Kód: KKZL020Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | METALLPERLEN ALTGOLD |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 10 mm |
| Farbe: | Altes Gold |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
