Magnetverschluss DEKORIERT 19,5 x 11 mm Loch 6 mm
Kód: ZAP00033Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Platin |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 6 mm |
| Material: | Chirurgischer Stahl |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 19.5 mm × 11 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
