Magnetverschluss 9 mm GOLD Chirurgenstahl
Kód: ZAP0222-3Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 15 mm |
| Farbe: | Roségold |
| Hauptkarte: | ZAP0222-2 |
| Lochgröße: | 15 mm |
| Material: | Chirurgischer Stahl |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 15 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
