Kapellenschmuck schlicht SILBER Loch 8 mm-KAPL024-4
Kód: KAPL024-1 KAPL024-3 KAPL024-4 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Silber |
| Hauptkarte: | KAPL024-1 |
| Lochgröße: | 8 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
