Gepresste Perlen Roller Dunkelrot 7,5 × 10 mm 5 Stk
Kód: MP_640Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 10 mm |
| Durchmesser: | 7,5 mm |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 7.5 mm × 10 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
