Candy PRECIOSA ORNELA 8 mm 10 Stk. Klar matt 00030-28771
Kód: CAN8004Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | CANDY Preciosa Ornela 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 00030-28771 |
| Farbe: | Klar |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal, Transparent, AB 7x, Half, Matt |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
